İşbu Gizlilik Politikası; “Veri Sorumlusu” sıfatıyla GENERICA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
MASLAK OFFICE BUILDING Maslak Mah. Sümer Sok. No.4 Kat:14 34485
SARIYER / İSTANBUL (“Şirket”) ait ve şirket tarafından işletilen MSREFERANS mobil uygulamasındaki hizmetlerini kullanan tüm kişiler için geçerlidir. Bu kapsamda işbu Gizlilik Politikası ile MSREFERANS’ın kullanımıyla bağlantılı olarak tarafınızca sağlanan verilerin toplanması, işlenmesi ve kullanım türü, derecesi, amacı, aktarım kapsamı ile ilgili olarak bilgi verilmesi amaçlanmaktadır.

MSREFERANS hekimler için geliştirilmiş bir uygulama olup tanı koydurtmaz, tedavi kararı verdirtmez, güncel literatürlerin derlemesinin yapıldığı bir bilgi kaynağıdır. Hekimler verdikleri tanı ve tedavi kararlarından kendileri sorumludur.

MSREFERANS’a giriş yaptığınızda hiçbir şekilde kimlik bilgileriniz istenmez, kullanıcı hakkında bilgi toplanmaz.

Gelişen tıp teknolojisi ve güncel yayınlarla kendini yenileme sorumluluğu MSREFERANS’a aittir.

Şirket, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini her zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Bu durumlarda hizmetler/ürünlerin üzerinden kullanıcılara bildirimde bulunulacaktır. Güncellenen, değiştirilen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde kullanıcı için hüküm ifade edecektir. Yapılan değişikliğin ardından kullanıcının şirket hizmet veya ürünlerini kullanmaya devam ediyor olması, değişikliklere muvafakati anlamına gelecektir.